معتبر ترین راه های اخذ اقامت فرانسه

france-flag-circle

پس از پیشرفت تکنولوژی و ایجاد تحولات ناشی از آن، انسان ها در اقصی نقاط جهان، توانستند ارتباط نزدیکتر و موثرتری با یکدیگر برقرار کنند. این مسئله موجب شده است که بسیاری به فکر دریافت اقامت کشوری، جز کشور محل سکونت خود شوند. در این مرحله، کشور های حوزه شنگن مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند. برای مثال، اقامت فرانسه، یونان و یا ایتالیا میتواند به شما کمک کند تا بتوانید به راحتی و بدون نیاز به انجام پروسه زمان بر دریافت ویزا، به اکثر کشور های اروپا سفر کنید. این موضوع می تواند برای شما فرصت های تحصیلی، کاری ایجاد کند و زندگی بهتری را به ارمغان بیاورد.حال در مقاله پیش رو در کنار یکدیگر شرایط و راه های دریافت اقامت فرانسه را با هم بررسی می کنیم. با ما همراه باشید.

اقامت-کشور-فرانسه

چرا اقامت فرانسه؟

مطمئنا شما هم اگر خواهان دریافت اقامت کشوری باشید، گاهی در ذهن خود یک سردرگمی را احساس می کنید، که آیا تلاش و هزینه برای اقامت کشور مقصد، برای من و خانواده ام می تواند مفید باشد؟ اگر مشغول به فعالیتی در کشور مقصد نباشید این سردرگمی می تواند بیشتر از هر اقدام دیگری از شما انرژی بگیرد. در این مرحله شناخت کامل محیط و شرایط مورد نیاز اقامتی، می تواند گره گشای کار شما باشد.

فرانسه یا به صورت رسمی جمهوری فرانسه، کشوری در اروپای غربی و عضو اتحادیه اروپا است. پاریس نام آشنا، پایتخت این کشور کوچک است. یکی از جاذبه های اقامتی این کشور همسایه بودن آن، با کشور های پیشرفته ای مثل آلمان، سوئیس، موناکو، ایتالیا، اسپانیا، بلژیک و لوکزامبورگ است. این مسئله بدین معناست که شما می توانید با طی مسافت اندکی با زندگی در کشور فرانسه، موقعیت های شغلی فراوانی در کشور های همسایه داشته باشید. علاوه بر این موضوع، جاذبه های گردشگری و توریستی این کشور می تواند به نوبه خود فرصت های شغلی بسیاری را پدید آورد. به طور کلی این کشور، یکی از کشور های مهاجر پذیر غرب اروپا محسوب میشود.