راه های مهاجرت به انگلیس

پرچم انگلیس

انگلیس به عنوان یکی از برترین کشورها در زمینه ی اقتصادی و همچنین پیشرو ترین کشورها در زمینه ی علمی، همواره مورد توجه افراد سراسر دنیا قرار گرفته است. همه ی این شرایط، افراد زیادی را به مهاجرت به انگلیس ترغیب می کند. همچنین این کشور از پشتوانه ی تاریخی پر باری بهره مند است که همین پشتوانه نیز باعث وسوسه انگیز تر شدن مهاجرت به این کشور می‌شود. البته این مسئله به همین سادگی نیست و قوانین و مقرراتی از جانب دولت انگلیس در این زمینه وضع شده است.

زندگی-در-انگلیس

ویژگی های کشور انگلیس و مهاجرت به انگلیس:

اولین چیزی که در پروسه ی مهاجرت ذهن فرد را به خود مشغول می کند این مسئله است که کشور مقصد چه ویژگی هایی دارد. با فهمیدن این مسئله فرد به این سوال نیز پاسخ می دهد که چرا باید کشور مقصد را انتخاب کند. در ادامه به بررسی ویژگی های کشور انگلیس خواهیم پرداخت.

کشور انگلیس یا انگلستان بخشی از امپراتوری بریتانیا می باشد که این امپراتوری از 4 کشور انگلیس، ولز، ایرلند و اسکاتلند تشکیل شده است. کشور انگلیس هم چنین یکی از تاریخی ترین کشور های دنیا محسوب می‌شود. اگر بخواهیم از نظر اقتصادی این کشور را بررسی کنیم باید بگوییم که اولین کشوری است که انقلاب صنعتی را تجربه می کند و به تبع آن توانسته امروز یکی از قدرتمند ترین اقتصاد های جهان را داشته باشد. این کشور اولین کشوری است که برق مورد نیاز خود را از انرژی اتمی تامین کرده است. پایتخت کشور انگلیس و پادشاهی بریتانیا، شهر لندن می باشد. جمعیت این کشور بالغ بر 60 میلیون نفر است و وسیع ترین کشور پادشاهی بریتانیا محسوب می‌شود. اگر بخواهیم از نظر آب و هوایی به بررسی این کشور بپردازیم باید بگوییم که به خاطر این که دور تا دور آن را دریاها فرا گرفته اند، آب و هوایی معتدل و مرطوب دارد. نظام سیاسی حاکم بر این کشور یک نظام پادشاهی مشروطه و نظام پارلمانی می‌باشد.