سنت های کریسمس در اسپانیا

spain-flag-circle

جنوب اسپانیا مملو از سواحل شگفت انگیز است و اگر این منطقه را به خوبی نشناسید، انتخاب ساحل مناسب می تواند سخت باشد. همچنین این منطقه یک مقصد توریستی بسیار محبوب است، بنابراین شما باید تعادل خوبی از انزوا، امکانات رفاهی و نزدیکی به تمدن پیدا کنید.

سواحل جنوب اسپانیا دارای مناظر زیبایی است و به کادیز که بسیار زیبا و پر از غذا و شراب عالی است، نزدیک می باشد. همچنین بسیار نزدیک به جرز (پایتخت شری جهان) و تعداد زیادی چیرینگیت کنار ساحل ( بارها در ساحل).

می توانید به راحتی از ساحل لذت ببرید، از کادیز دیدن کنید، از شراب سازی شری بازدید کنید و در یک روز در بندر سانتا ماریا برای شام تاپاس بخورید. اگر می خواهید بهترین سواحل جنوب اسپانیا را بشناسید، به خواندن این مطلب ادامه دهید.

نرجا، کاستا دل سول، اندلس – اسپانیا

نرجا یک جایگزین عالی برای سواحل گران قیمت و شلوغ کوستا دل سول پرطرفدار است. کوستا دل سول یک مقصد توریستی بسیار محبوب است و ممکن است بسیار شلوغ باشد و اقامتگاه آن نسبتا گران است. با این حال، نرجا یک گزینه عالی برای پیدا کردن یک مکان منزوی تر و ارزان تر است، بدون اینکه جذابیت و زیبایی را قربانی کنید. این شهر یک شهر ساحلی سفید و بکر است.

کریستس، مالاگا

Playa del Cristo  در یک خلیج کوچک در غرب استپونا – اسپانیا واقع شده است. این یک ساحل عالی برای رفتن، استراحت و لذت بردن از خورشید، شن و ماسه و آب های گرم مدیترانه است. چندین بار در ساحل وجود دارد و فضای زیادی برای استراحت در این مکان است. وقتی استراحت شما تمام شد، می توانید از استپونا که یک شهر معمولی خوب در جنوب اسپانیا با خانه های سفید در اطراف و غذاهای عالی است، دیدن کنید.

La Playa de Cristo  نیز در منطقه شراب مالاگا قرار دارد، بنابراین شراب و شری خوب در این منطقه به وفور پیدا می شود.

زاهارا د لوس آتونس، کادیز

تنها مشکل این ساحل در اسپانیا این است که یک واحه شناخته شده است، بنابراین در فصل های بالا شلوغ می شود؛ اما به هیچ وجه یکی از شلوغ ترین سواحل در جنوب اسپانیا نیست. ساحل بسیار بزرگ است، بنابراین هیچ مشکلی برای یافتن کمی شن و ماسه، حتی در شلوغ ترین زمان، وجود ندارد. ورزش های آبی زیادی وجود دارد که می توانید از آن لذت ببرید، از جمله قایقرانی، بادی بوردینگ و موج سواری.

تعداد زیادی رستوران و بار در منطقه اطراف وجود دارد و فقط یک ساعت با ماشین از کادیز و کمی دورتر از خرز فاصله دارد.

ساحل بولونیا، کادیز – اسپانیا

همچنین در کادیز ساحل بولونیا قرار دارد. این سواحل اسپانیا به اندازه سایر سواحل این منطقه شناخته شده نیست، اما این بدان معناست که کم و بیش بکر نگه داشته شده است و دور و منزوی است. در واقع آنقدر بکر است که محلی ‌ها با گاوهای خود اغلب راه خود را به سمت شن‌ ها می ‌آیند تا با بقیه ساحل ‌نشینان خنک شوند. ساحل با ماسه های سفید و آب شفاف خیره کننده است و حتی با 5 دقیقه پیاده روی در خشکی، دهکده باستانی روم را خواهید دیدکه مثل چیزی خارج از رویا است.

غذاهای فوق ‌العاده‌ای را می‌توانید در بارها و رستوران ‌های اطراف پیدا کنید و نزدیکی آن به کادیز و خرز و اقامتگاه نسبتا ارزان از دیگر مزایای این ساحل است.

تاریفا، کادیز، اندلس

هوای تاریفا بیشتر همراه با وزش باد است، بنابراین اگر فقط می خواهید زیر آفتاب دراز بکشید، ممکن است این مکان برای شما نباشد. این ساحل در اسپانیا یک مقصد برتر برای دوستداران ورزش های آبی، به ویژه، موج سواران است. این شهر دارای غذا و زندگی شبانه عالی است و می‌توانید از فعالیت ‌هایی مانند تماشای نهنگ، سفرهای ماهیگیری و غیره لذت ببرید.

ساحل مردگان، آلمریا – اسپانیا

یکی دیگر از جواهرات پنهان سواحل جنوبی اسپانیا، ساحل مردگان است. اگر شما را با چشمان بسته به آنجا ببرند، فکر می کنید در دریای کارائیب رها شده اید. ساحل آرام با مناظر ناهموار دراماتیک احاطه شده است که این مکان را خاص تر می کند. برای رسیدن به ساحل واقعی کمی پیاده روی لازم است؛ اما ارزش تلاش را دارد. فقط مطمئن شوید که چیزی را در ماشین خود فراموش نکنید.

ساحل فقط یک ساعت با آلمریا فاصله دارد که مکان خوبی برای گشت و گذار و خوردن چیزی است. همچنین اگر احساس می کنید که می خواهید رانندگی کنید، 2 ساعت با گرانادا فاصله دارد.

ساحل ال پالمار، کادیز

ال پالمار یکی از خلوت ترین سواحل اسپانیا است، اما امکانات و کارهای خوبی برای انجام دادن دارد. طول این ساحل تقریبا 5 کیلومتر است. مکان ‌های خوبی برای یافتن غذاهای دریایی تازه درست در ساحل وجود دارد. همچنین می ‌توانید فعالیت ‌هایی مانند موج سواری را پیدا کنید و اگر می ‌خواهید کاری غیر از خنک کردن و غذا خوردن انجام دهید، از آن لذت ببرید. اگر می ‌خواهید از زندگی شبانه محلی لذت ببرید، در شب، بارهای کنار ساحل موسیقی و رقص دارند. همچنین این ساحل تنها 40 دقیقه با ماشین از کادیز و خرز فاصله دارد.

ساحل ایلتس، فورمنترا، جزایر بالئاریک اسپانیا

جزایر Baleares در نیمه جنوبی اسپانیا قرار دارند، اما آشکارا بخشی از سواحل جنوبی نیستند. اما این مکان آنقدر دیدنی است که ما استثنا قائل می شویم.

جزایر Baleares به عنوان یک مقصد تابستانی شناخته شده است. مایورکا، منورکا و به خصوص ایبیزا مقاصد اصلی تعطیلات تابستانی هستند، با این حال، Formentera  کمتر شناخته شده، شاید به دلیل وضعیت «کشف نشده» آن، سواحل بهتری دارد. اگر هرگز به این مکان نرفته اید یا هرگز تصاویری از سواحل جزایر بالئاریک را ندیده اید، فرصت را از دست داده اید. در Formenteraبا گرفتن کشتی از ایبیزا از شلوغی دوری ‌کنید و سواحل شگفت ‌انگیز را به خود اختصاص ‌دهید.